Svenska slott och herresäten 4 band
Closed
2012-10-09
151559
| Sold for | 2 000 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
SVENSKA SLOTT OCH HERRESÄTEN, vid 1900-talets början (4). Red. A. Roosval. 4 volymer
Bruksslitage