Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VILFÅTÖLJ med FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson
Slitage, skador
151561
2012-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här