Vilfåtölj Pernilla

Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla
Vilfåtölj Pernilla

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VILFÅTÖLJ med FOTPALL, "Pernilla", Bruno Mathsson

Slitage, skador

151561

2012-10-13