Odelberg Junior

Odelberg Junior
Odelberg Junior

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GLASSERVIS, 33 dlr, "Odelberg Junior", Kosta 1900-tal, bestående av, 4 sherryglas, 6 selterglas, 13 vinglas, 3+4 starkvinsglas, 3 snapsglas

Smärre fotnagg

151571

2012-10-09