F Lindberg Hardangerfjorden

F Lindberg Hardangerfjorden
F Lindberg Hardangerfjorden
F Lindberg Hardangerfjorden
F Lindberg Hardangerfjorden
F Lindberg Hardangerfjorden
F Lindberg Hardangerfjorden

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900: Hardangerfjord, signerad F Lindberg, olja på duk, 74x101 cm

151583

2012-10-17