Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900: Hardangerfjord, signerad F Lindberg, olja på duk, 74x101 cm
151583
2012-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här