Chronographe Suisse herrarmbandsur guld
Vollendet
2012-10-14
151588
| Höchstes Gebot | 4 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
CHRONOGRAPHE SUISSE, Coresa, manuellt herrarmbandsur med kronograf, 1940-tal, märkt på urtavlan, vitt verk, silverfärgad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, minutindikator, boett av guld 18 k, flex-länk, diameter 37,5 mm
Smärre bucklor