Chronographe Suisse herrarmbandsur guld
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHRONOGRAPHE SUISSE, Coresa, manuellt herrarmbandsur med kronograf, 1940-tal, märkt på urtavlan, vitt verk, silverfärgad urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, minutindikator, boett av guld 18 k, flex-länk, diameter 37,5 mm
Smärre bucklor
151588
2012-10-14