Jirlow litografi
Valmis
2012-10-10
151614
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
JIRLOW, Lennart (född 1936): Sir John Falstaff-konsert, signerad L. Jirlow, 408/450, litografi, 73x49 cm