Beppe Wolgers litografi
Vollendet
2012-10-10
151615
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
WOLGERS, Beppe, (1928-86), "På väg till badet" signerad Beppe Wolgers 257/300, litografi, 41x52 cm