Per Sundberg oljemålning
Valmis
2012-10-10
151620
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SUNDBERG, Per (1887-1968): Vinterlandskap, signerad P. Sundberg, olja på duk, 40x54 cm