Emil Pap oljemålning
Closed
2012-10-17
151621
| Sold for | 7 800 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
PAP, Emil (1884-1949): Toilette, signerad Pap Emil, olja på duk, 80x60 cm