Emil Pap oljemålning

Emil Pap oljemålning
Emil Pap oljemålning
Emil Pap oljemålning
Emil Pap oljemålning
Emil Pap oljemålning
Emil Pap oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PAP, Emil (1884-1949): Toilette, signerad Pap Emil, olja på duk, 80x60 cm

151621

2012-10-17