Sam Francis färglitografi
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FRANCIS, Sam (USA 1923-1994): Untitled, färglitografi, 1986, ur sviten Michel Waldberg: Poèmes dans le ciel, signerad och numrerad Sam Francis 61/100, bladstorlek 76x56 cm, LITTERATUR: Lembark L271 (SF-315)
151651
2012-10-12