Sam Francis färglitografi

Sam Francis färglitografi
Sam Francis färglitografi

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

FRANCIS, Sam (USA 1923-1994): Untitled, färglitografi, 1986, ur sviten Michel Waldberg: Poèmes dans le ciel, signerad och numrerad Sam Francis 61/100, bladstorlek 76x56 cm, LITTERATUR: Lembark L271 (SF-315)

151651

2012-10-12