Friedensreich Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HUNDERTWASSER, Friedenreich (1928-2000): The Koru Flag, 1986, signerad och numrerad 17/86, färgserigrafi på flaggduk, 178x89 cm

151652

2012-10-12