Birger Ljungqvist oljemålning
Valmis
2012-10-11
151656
| Korkein tarjous | 3 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
LJUNGQVIST, Birger (1894-1965): Efter badet, signerad och daterad Birger Ljungqvist 1941, olja på pannå, 40x23 cm