Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR, 2 st, 1700-tal, transition, rokoko/ gustavianska, skuren dekor, förgyllda
Del av sarg senare
151666
2012-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här