Stolar 1700-tal
2012-10-13
151666
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STOLAR, 2 st, 1700-tal, transition, rokoko/ gustavianska, skuren dekor, förgyllda
Del av sarg senare