Stolar 1700-tal

Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal
Stolar 1700-tal

Klubbat för:

15 000 SEK

8 000 SEK

STOLAR, 2 st, 1700-tal, transition, rokoko/ gustavianska, skuren dekor, förgyllda

Del av sarg senare

151666

2012-10-13