Mona Huss Wallien akvarell/collage

Klubbat för:

750 SEK

2 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Interiör med utsikt, signerad och daterad M Huss W -77, akvarell och collage, 64x50 cm

151678

2012-10-12