Uno Vallman oljemålning
2012-10-11
151691
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VALLMAN, Uno (1913-2004): Blomsterstilleben, signerad, olja på duk, 55x46 cm