tage Törning oljemålning

tage Törning oljemålning
tage Törning oljemålning
tage Törning oljemålning
tage Törning oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TÖRNING, Tage (född 1925): Släggkastare, signerad Tage Törning, olja på duk, 100x84 cm

151698

2012-10-13