Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 2+1+2 st udda, ASSIETTER, 6 st udda, 1800-tal, STEKFAT, ASK m lock, porslin, Kina
Skador, lagningar, färgbortfall
151721
2012-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här