Selim Turan komposition

Selim Turan komposition
Selim Turan komposition
Selim Turan komposition
Selim Turan komposition

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SELIM, Turan (Turkiet ,1915 -1994): Komposition, signerad och daterad Selim 1952 Nemes 1952, olja på pannå, 26x34 cm
Proveniens: Enligt etikett på baksidan, Galerie Venezia, Stockholm

Spricka i pannå

151763

2012-10-19