Selim Turan komposition
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SELIM, Turan (Turkiet ,1915 -1994): Komposition, signerad och daterad Selim 1952 Nemes 1952, olja på pannå, 26x34 cm
Proveniens: Enligt etikett på baksidan, Galerie Venezia, Stockholm
Spricka i pannå
151763
2012-10-19