Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
THELANDER, P. G. (född 1936): Ryttare på sten, färgetsning + utskurna sepiainfärgade plåtar, 1972, signerad P. G. Thelander épreuve d´artiste, 49,6 x 63,9 cm, LITTERATUR: Haskel 111
151767
2012-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här