P. G. Thelander färgetsning

P. G. Thelander färgetsning
P. G. Thelander färgetsning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

THELANDER, P. G. (född 1936): Ryttare på sten, färgetsning + utskurna sepiainfärgade plåtar, 1972, signerad P. G. Thelander épreuve d´artiste, 49,6 x 63,9 cm, LITTERATUR: Haskel 111

151767

2012-10-11