Corneille serigrafi
Closed
2012-10-14
151821
| Sold for | 11 500 SEK |
| Estimate | 12 000 SEK |
CORNEILLE (1922-2010): Amour partout, färgserigrafi, 2000, signerad och numrerad Corneille 91/200, 110x152 cm