Jens Mattiasson olja
Closed
2012-10-14
151839
| Sold for | 450 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
MATTIASSON, Jens (född 1916): Stilleben med palett och penslar, signerad Jens M., olja på duk, 55x75 cm