Peder Duke blyerts

Peder Duke blyerts
Peder Duke blyerts

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DUKE, Peder (1938-2003): Komposition, signerad och daterad Peder Duke -57, blyerts, 34x60 cm

Med dedikation

151847

2012-10-14