T. Ribot olja

T. Ribot olja
T. Ribot olja
T. Ribot olja
T. Ribot olja

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RIBOT, T (1800-tal): Stilleben med frukter och kaffekvarn, signerad T. Ribot, olja på duk upplagd på pannå, 28x33 cm

151855

2012-10-14