Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JONSSON, Lars (född 1952): Sjöfågel på kobbe, signerad och numrerad 95/310, färglitografi, 46x63 cm

151880

2012-10-14