Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JONSSON, Lars (född 1952): Sjöfågel på kobbe, signerad och numrerad 95/310, färglitografi, 46x63 cm
151880
2012-10-14
Gör en kostnadsfri värdering här