Salvador Dali etsning med kolorering

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): The Beloved Feeds Among the Lilies ur Song of Songs, signerad Dali 49/250, etsning med kolorering, 40x25, litteratur: Michler/Löpsinger 477

Kuntoraportti

151882

Päivämäärä:

2012-10-14