Salvador Dali etsning med kolorering
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
DALI, Salvador (Spanien, 1904-1989): The Beloved Feeds Among the Lilies ur Song of Songs, signerad Dali 49/250, etsning med kolorering, 40x25, litteratur: Michler/Löpsinger 477
Kuntoraportti
151882
Päivämäärä:
2012-10-14