Roland Svensson färglitografi
2012-10-14
151885
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Pelarsommar", signerad Roland S, 23/250, färglitografi, 33x42 cm