Väggpendyl
Closed
2012-10-25
151914
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 3 500 SEK |
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil, 1900-talets början, förgylld och bronserad, höjd 88x57 cm, pendel och nyckel finns