Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORDSPENDYL, empirestil, förgylld brons, Joseph Leja, höjd 40 cm, pendel och nyckel finns

Minutvisare saknas, skador i dekoren

151921

2012-10-26