Carl Johansson oljemålning

Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning
Carl Johansson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vinterlandskap, signerad C Johansson, olja på duk, 50x66 cm

151933

2012-10-27