Oljemålning
Valmis
2012-10-27
151942
| Korkein tarjous | 1 300 SEK |
| Arviointi | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, signerad O Lundberg, fjordlandskap, olja på duk, 70x100 cm