Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SJÖBERG, Martin (född 1957): "Händelse" 3 1994, signerad och daterad á tergo, bemålat gelatinsilverfotografi, edition 4, 56,5x55,5 cm,
PROVENIENS: Galleri Adlercreutz-Björkholmen
152006
2012-10-12
Gör en kostnadsfri värdering här