Ture Malmberg oljemålning

Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning
Ture Malmberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MALMBERG, Ture (Åland 1894-1968): Motiv från Åland, signerad och daterad T. Malmberg -35, olja på duk, 38x55 cm

152009

2012-10-14