Nils Kölare litografi

Nils Kölare litografi
Nils Kölare litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KÖLARE, Nils (född 1930): Komposition, signerad och daterad N. Kölare -87, numrerad 7/125, litografi med tusch, 59x49 cm

152010

2012-10-14