Skulpturer efter Baron Piotr Klodt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTURER, 1 par, "hästtämjaren", 1800-tal, efter Baron Piotr Karlovich Klodt Von JURGENSBURG, patinerad zink, tvärställda, monterad på träplatta, höjd 41 cm vardera

En skulptur med omfattande skador

152040

2012-10-14