Skulpturer efter Baron Piotr Klodt
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTURER, 1 par, "hästtämjaren", 1800-tal, efter Baron Piotr Karlovich Klodt Von JURGENSBURG, patinerad zink, tvärställda, monterad på träplatta, höjd 41 cm vardera
En skulptur med omfattande skador
152040
2012-10-14