Alf Lindberg oljemålning

Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning
Alf Lindberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LINDBERG, Alf (1905-1990): Hus och träd signerad Alf Lindberg, olja på duk, 43x55 cm

152052

2012-10-14