Fåtölj Bruno Mathson Jetson
Valmis
2012-10-16
152061
| Korkein tarjous | 6 600 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
FÅTÖLJ, Jetson, Bruno Mathsson för Dux, ljusgrå skinnklädsel
Slitage och skador