Tallrikar Berlin

Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin
Tallrikar Berlin

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TALLRIKAR, 2 st, porslin, 1800-tal, Berlin, dekor av stads- och landskapsmotiv, diameter 21 cm

Skador, lagningar

152081

2012-10-12