Heinemann svenska folkdräkter

Heinemann svenska folkdräkter
Heinemann svenska folkdräkter
Heinemann svenska folkdräkter
Heinemann svenska folkdräkter

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ASSIETTER, 6 st, 1800-tal, polykrom dekor med svenska folkdräkter signerade Heinemann Sthlm (Wilhelm H), diameter 21 cm

152082

2012-10-12