Klubbat för:
10 000 SEK
12 000 SEK
BIBLIOTEKSUR, sannolikt England, omkring 1800-talets första hälft, släphaksgång, halvslag, urtavla av delvis förgylld mässing med försilvrad sifferring, fodral fanerat med mahogny, höjd 53 cm
152097
2012-10-14