Ring i 18 k guld med rosenstenar och smaragd

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

RING, 18 k guld och silver, rosenstenar och smaragd, ringskena 1800-tal, ovandel troligen 1700-talets slut, ringstorlek ca 17 mm (ursprungligen en knapp)

Skador, foliering missfärgad

152169

2012-10-16