Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
RING, 18 k guld och silver, rosenstenar och smaragd, ringskena 1800-tal, ovandel troligen 1700-talets slut, ringstorlek ca 17 mm (ursprungligen en knapp)
Skador, foliering missfärgad
152169
2012-10-16