Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm
152193
2012-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här