Torsten Renqvist etsning

Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning
Torsten Renqvist etsning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENQVIST, Torsten (1924-2007): "Promenad med hund", signerad Torsten Renqvist, 1956, akvatintetsning, 19x25 cm

152193

2012-10-25