Sekretär

Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär
Sekretär

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, 1700-talets första hälft, fanérad i alm, höjd 106, 105x57 cm

Slitage fanérskador, delvis senare lås omarbetad, låsta lådor

152202

2012-10-16