Månskenslampa 1800-tal
Valmis
2012-10-15
152280
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MÅNSKENSLAMPA, 1800-tal, empirestil, grön glaskupa, förgylld och polykrom dekor, höj- och sänkbar