Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, nyrokoko, valnöt/rotfanér, skuren dekor, höjd 85, 135x56 cm
Skador, bruksslitage
152281
2012-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här