Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 800 SEK
BORD, Karl Johan-stil, på pelarfot, valnöt, höjd 75, 130x72 cm
Skador, lagningar
152285
2012-10-17
Gör en kostnadsfri värdering här