Bord

Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 800 SEK

Kuvaus

BORD, Karl Johan-stil, på pelarfot, valnöt, höjd 75, 130x72 cm

Kuntoraportti

Skador, lagningar

152285

Päivämäärä:

2012-10-17