Bord
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
BORD, Karl Johan-stil, på pelarfot, valnöt, höjd 75, 130x72 cm
Kuntoraportti
Skador, lagningar
152285
Päivämäärä:
2012-10-17