Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PALL, Kina, 1800-talets slut, hänklar i form av lejon, cloisonné, höjd 42 cm
Slitage, skador, en knopp saknas
152292
2012-10-15
Gör en kostnadsfri värdering här