Pall Kina

Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina
Pall Kina

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALL, Kina, 1800-talets slut, hänklar i form av lejon, cloisonné, höjd 42 cm

Slitage, skador, en knopp saknas

152292

2012-10-15