Mask Topoke

Mask Topoke
Mask Topoke
Mask Topoke
Mask Topoke

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MASK, DR Kongo, Topoke, Ubangalaprovinsen, höjd 23 cm, Proveniens: Bjarne & Daphy Müller

Lagningar

152293

2012-10-18